.

- Duşakabin Montajı

.

Duşakabin Montajı ; Duşakabin montajı bilgi ve ustalık ister. Montajda alt küvet ayaklarının sabitlenmesi ve duşakabinin teraziye alınması çok önemlidir. Özellikle köşe duşakabin modellerinde iki duvar arasına tam olarak oturmuş olmalıdır. Köşelerin özellikle kaliteli silikonla silikonlanması büyük önem arzetmektedir.


Piyasada montajı kendin yap az öde prensibiyle çalışan bazı markalar bulunmaktadır. Her işin bir ustası vardır. Ustası olmayan kişi, duşakabini gerçek manada montaj yapamaz. Yapsa da, pek çok sorunla karşılaşmanız muhtemeldir. İşinde ehil ve ehliyetli ustalara duşakabin montaj yaptırmanızı öneriyoruz.


Montaj kadar önemli bir diğer husus ise, duşakabinin kendisidir. Ucuz olduğunu düşündüğünüz kalitesiz malzemelerden imal edilmiş duşakabinler, banyonuzda çok başınızı ağrıtacaktır. Kaliteden ödün vermek sonraki zamanlarda size daha pahalıya patlayacaktır.


Duşakabin Montajı uzman ekibimiz vasıtası ile yapılmaktadır. İşinin ehli personelimiz önce ücretsiz keşif hizmeti ile tam olarak duşakabin ölçüsü alınmaktadır. Banyonuza uygun olabilecek duşakabin modelleri ve fiyatları konusunda bilgi verilmektedir. Montaj yapılırken gerekli tüm aşamaları itina ile tamamlarız. Duşakabin sızdırmazlık testi ile sonrasında oluşabilecek hata ya da kusurlar en önceden tespit edilir.