.::.  Su Arıtma Cihazları Satış, Montaj ve Servis
           
                   
           
                   

Su Arıtma Cihazının Kalitesi çok önemlidir. Yüksek kalite su verme özelliği göstermeyen, sık sık arıza çıkaran bir cihaz ile uğraşmamak adına alacağınız su arıtma cihazınız su arıtma cihazlarında kullanılan malzemenin kalitesini, cihazın montaj aşamasını, su arıtma satış sonrası hizmetlerini ve mutlaka garantisi hakkında fikir sahibi olmakta fayda vardır.

Su arıtma sistemlerinde belirli zamanlarda değiştirilmesi gereken farklı sayıda ve tipte filtreler mevcuttur. Su arıtma cihazı filtrelerinin uygun standart ölçüleri taşıması, kolay ulaşılabilir özellikte olması, değişimlerinin rahatça yapılabilmesi, uzun ömre sahip olması ve tüketiciler açısından en uygun fiyatlı filtreler olması tercih edilmelidir. Kalitesiz su arıtma cihazlarının kısa filtrelerini 1 yıl gibi süre yerine 6 ay kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken bir başka önemli husus ise; su arıtma cihazının pompalı mı pompasız mı olacağıdır. Su basıncınız düşük ise pompalı cihaz tercih ediniz.

Su Arıtma Cihazlarında bulunan tüp sayısına dikkat edilmelidir. Ev tipi su arıtma cihazları için gerekli olan su basıncı minumum 4 bardır. Evsel ihtiyacı karşılayacak bir su arıtma sisteminde 5 aşamalı ideal ve ekonomik olarak en uygun fiyatlı sistemlerdir. Su arıtma cihazlarının arıza durumunda servisini bulmanız çok önemlidir. Cihazı almakla iş bitmez. Cihazı takan usta sizin en büyük yardımcınız olacaktır.