.::.  Duşakabin Nedir?
           
                   

Duşakabin Nedir? banyoların temiz kalmasını sağlayan en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Duşakabin sayesinde banyo ile duş alma alanı ayrılır. Banyonun içinde yer alan diğer eşyaların ıslanıp zarar görmesinin önüne geçilir.

 

Duşakabinlerin pek çok çeşidi vardır. Buzlu Cam Duşakabin, Normal Cam Duşakabin, Mika Duşakabin, Teknesiz Duşakabin, Tekneli Duşakabin, Oval Cam Duşakabin, Kare Cam Duşakabin ve Desenli Duşakabinlerdir.

 

Farklı şekillerde hazırlanmış olan duşakabin çeşitleri özellikle kullanıcıların konumlandıracağı alana göre en uygun seçeneği belirlemesi sayesinde sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

 

Kullanılan malzeme seçenekleri uzun yıllar boyunca kullanım imkanı elde edilmesi için etkilidir. Yuvarlak ve oval modelleri, banyo ortasına yerleştirirseniz kullanım alanınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kare ve dikdörtgen modellerin farklı desen ve renkleri bulunmasının yanı sıra, hemen her banyoya uygun olması sebebiyle de en sık tercih edilen modellerdir. Kare modellerin kulplu ve sürgülü, kayar kapılı ve iki duvar arası gibi seçenekleri banyonuzun konumuna göre ebatlandırılarak monte edilir.